Başvuru - Katılım Formu

Drama Atölyesi

MimDepo’da Pınar Akgüney eğitmenliğinde 9 Aralık Çarşamba akşamı Drama Atölyesi dersleri başlıyor.
Programa 30 Kasım Çarşamba akşam 19.30 – 21.30’de yapılacak olan pilot derse katılarak karar verip sonrasında kayıt yaptırabilirsiniz.

Drama Atölyesi Eğitimi:
Tarih: 9 Aralık –3 Haziran 2016 tarihleri arasında her Çarşamba, Toplam 25 Hafta
Gün / Saat: Her Çarşamba 19:30 – 21:30
Kontenjan: Sınıf kontenjanı minimum 12, maksimum 16 kişidir. Önceden kayıt yaptırmanız zorunludur.

Atölyemizin hedefi, katılımcıları için en başta keyifli bir zaman geçirecekleri ve kendilerini rahat ifade edebilecekleri bir alan oluşturabilmektir. Beraber keşfedeceğimiz bu süreç, her yeni dinamikle beraber kendini var edecek ve atölye sonu evlerimize ceplerimizde bolca keyifle döneceğimiz bir süreç olacaktır.
Drama nedir? Nasıl sahneye girilir? Nasıl gelişir vs. sorularına uzun yazılarla cevap vermek yerine, sizleri izleyip görün, karar verin diye atölyemize bekliyoruz. Tabi ki bu bir süreç meselesi ve tabi ki her katılımcının farklı yaratımlarından doğan bir dinamik. Ancak şunu biliyoruz ki herkes kendine has bir keyif bulabilir burada.
Bilmenin değil, bildiğini farklı alanlarda kullanabilmeyi, yaratıcılığın gelişiminin her geçen zamanda daha da keyifle izlenmesini hedefleyen bu atölyemiz herkese açıktır.

Pınar Akgüney kimdir?
Haliç üniversitesi tiyatro bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. Çağdaş drama derneğinden drama eğitimi almıştır. Uzun yıllardır hem yetişkinlerle hem de çocuklarla drama ve tiyatro çalışmalarına devam ediyor. Keşfederken keyif almanın en önemli hedef olduğunu göz önünde bulundurur ve bu şiarla yaptığı tüm deneyimler onun için de bir keşif sürecidir. Çalışırken disiplinler arası durumlara önem verir ve beden gelişimden zihne birçok şeyi bir moderatör havasından çok katılımcıymış gibi özenle içinde bulunmayı sever.

Bakalım görelim derseniz ücretsiz atölyemize keyifli vakit geçirmek için sizleri de bekleriz.

Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt için:

MimDepo Performans

Adres :Hüseyinağa Mh. Topçekenler Sk. Sulakçı İş Mrk. No.24    D.5 Beyoğlu / İstanbul / Turkey

Hatice ARSLANTAŞ
Tel: 0536 666 5184

 

Atölye Başvuru Formu

Adı Soyadı :

E-Posta :

Telefon :

Yaşınız :

Eğitim :

Mesaj :


 

 

 

 

Her Hakkı Saklıdır / MimDepo / 2014